Relacje z imprez

„Pożegnanie przedszkola- Delfiny

21 czerwca dzieci z grupy Delfiny spotkały się wraz z rodzicami na uroczystym pożegnaniu przedszkola. Z tej okazji dzieci przygotowały krótki występ artystyczny, który zaprezentowały najbliższym. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu przedszkolaki otrzymały z rąk pani dyrektor i swoich pań pamiątkowe dyplomy i książki.

„Pożegnanie przedszkola- grupa Kangury”

16 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie z przedszkolem dzieci z grupy Kangury. Spotkanie odbyło się w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany na tę wyjątkową chwilę. Po występie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i piękne książki. Przedszkolakom opuszczającym od września nasze przedszkolne mury życzymy powodzenia w szkole!

„Dzień Dziecka na sportowo”

1 czerwca świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieci różnorodne konkurencje sportowe. Niestety pogoda nie pozwoliła nam aby bawić się w naszym ogrodzie, ale wykorzystaliśmy do tego celu naszą salę rytmiczną. Już od samego rana kolejno, wszystkie grupy przystępowały do pokonywania przygotowanego toru przeszkód. Inne zabawy muzyczno- sportowe odbywały się już w salach. W tym dniu każde dziecko otrzymało również super upominek.

„Zabawy na majowej łące”

21 maja nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwą łąkę. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane w odpowiednie kolory i tak grupa Kotki zamieniła się w Biedroneczki, grupa Żabki została Pszczółkami, grupa Pingwiny zamieniła się w kolorowe Motyle, grupa Delfiny została Mrówkami, a Kangury zielonymi Świerszczami. W każdej grupie odbywały się ciekawe zabawy, których motywem przewodnim była właśnie łąka i owady.

„Dzień w paski- matematyczne zabawy”

23 kwietnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w paski. Z tej okazji w każdej grupie zorganizowałyśmy wesołe zabawy, których tematem przewodnim były oczywiście paski. W czasie wspólnych, grupowych zabaw dzieci wesoło spędzały czas, ale również rozwijały swoje kompetencje matematyczne.

„Wizyta wielkanocnego zajączka”

26 marca dość nieoczekiwanie odwiedził dzieci w naszym przedszkolu wielkanocny zajączek. Przybył nieco wcześniej niż planowaliśmy, a to dlatego, że przedszkole już wkrótce ograniczyło swoją pracę ze względu na obecną pandemię. Ale zajączek jak zawsze stanął na wysokości zadania i obdarował wszystkie dzieci miłymi niespodziankami.

„Na zielono witamy wiosnę”

W piątek 19 marca wszystkie dzieci przyszły ubrane na zielono. Tym kolorem chcieliśmy przywołać i powitać wiosnę. W każdej grupie dzieci spędzały czas na wesołych wiosennych zabawach. Kolor zielony królował również w czasie posiłków. Mamy nadzieję, że wiosna wkrótce rozgości się na dobre.

„Balik przebierańców”

12 stycznia w naszym przedszkolu dzieci bawiły się na baliku przebierańców „W krainie bajek”. Już od rana z każdej sali słychać było wesołą, głośną muzykę. Oprócz tańców dzieci brały udział w różnego rodzaju muzycznych zabawach.

Skip to content