Uwaga ważne- deklaracja kontynuacji, dyżur wakacyjny

UWAGA WAŻNE !

Deklaracja kontynuacji. Dyżur wakacyjny.

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w dniach od 7.03 – 11.03.2022r. należy złożyć deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego jeśli dziecko w kolejnym roku szkolnym 20022/2023 będzie nadal uczęszczać do naszego przedszkola. Deklaracje przekazane zostaną przez panie nauczycielki w grupach i oddać je należy również do pań w grupach.

W tym samych dniach tj. 7.03.- 11.03. odbywa się rekrutacja wakacyjna dla dzieci, które będą uczęszczać w okresie letnim do przedszkola. Karty zgłoszenia są dostępne u pań w szatni. Wypełnione karty zgłoszeń należy wrzucić do skrzyni w szatni. Dzieci, których rodzice nie złożą karty zgłoszenia na wakacje w wyznaczonym terminie nie mogą uczęszczać w wakacje do przedszkola.

Nasze przedszkole pracuje

od 1.07. do 02.08. OTWARTE

od 03.08. do 26.08. ZAMKNIĘTE

od 29.08. DO 31.08. OTWARTE

Prosimy o złożenie dokumentów w wyznaczonych terminach.

Skip to content